Transport pianin

Pragniemy poinformować, iż nasza firma świadczy usługi z zakresu profesjonalnego transportu pianin i podobnych instrumentów muzycznych. Zatrudniamy wyjątkowo wyjątkowo wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy dzięki swojej sprawności fizycznej są w stanie zrealizować każde zamówienie.


Zdajemy sobie sprawę z tego, jak drogocennymi instrumentami są pianina czy fortepiany, dlatego też do każdego transportu bardzo starannie się przygotowujemy, odpowiednio dobierając ekipę, zabezpieczenia oraz rodzaj pojazdu. Transport odbywa się w specjalnie przygotowanych pojazdach, a następnie, po rozładunku, z wykorzystaniem specjalnych lin przeznaczonych właśnie do tego celu. Dzięki takiej metodzie, jesteśmy w stanie dostarczyć pianina w nienaruszonym stanie do każdego mieszkania docelowego. Na proces transportu składa się załadunek towaru, jego przewóz w specjalnie przygotowanym pojeździe i oczywiście rozładunek.


Informujemy, że z przyjemnością obsłużymy także sklepy muzyczne czy różnorakie instytucje. Jeśli prowadzą Państwo firmę prowadzącą zakrojoną na szeroką skalę sprzedaż pianin na terenie Gorzowa Wielkopolskiego lub w jego okolicach, chętnie zostaniemy dystrybutorami oferowanych przez Państwa produktów. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu rozpoczęcia stałej współpracy lub ustalenia warunków jednorazowego zamówienia. Obsługujemy także koncerty i inne imprezy okolicznościowe.


Dzięki zamówieniu u nas transportu pianin  zyskują Państwo pewność, że wybrany instrument muzyczny dotrze na Państwa adres bezpiecznie i terminowo.


Na co mogą Państwo liczyć wybierając nasze usługi?


* Bezpieczeństwo transportu – posiadamy samochody i załogę wyspecjalizowaną w przewożeniu pianin

* Możliwość nawiązania stałej współpracy

* Indywidualne ustalenie warunków transportu

* Zainstalowanie niezbędnych zabezpieczeń w trakcie przewozu instrumentów

* Szybki transport i elastyczna oferta cenowa

* Indywidualna oferta


O co prosimy?

Aby usprawnić proces załadunku towaru, prosimy o ograniczenie obecności osób w domu na czas  odbioru instrumentu. Prosimy także upewnić się, że pianino jest w stanie nadającym się do transportu. Przed zamówieniem należy obliczyć wymiary pianina, abyśmy wiedzieli, jak dużą załogę powinniśmy wysłać do jego odbioru

Zadzwoń (7-22): 95 737 60 45