Usługi transportowe mebli, agd

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc w zakresie transportu mebli, a także innych artykułów gospodarstwa domowego. Obsługujemy każdy rodzaj domu, bez względu na to czy mieszkacie państwo w kamienicy czy domu jednorodzinnym. Posiadamy pojazdy zdolne to przewozu artykułów o dowolnych wymiarach, w tym także łóżek, wanien, kuchenek czy lodówek. Do każdego rodzaju towaru jesteśmy w stanie dopasować odpowiednie zabezpieczenia, dzięki czemu gwarantujemy, że na miejsce dotrze on w stanie takim, w jakim został nam powierzony.


Zapewniamy niskie i równe ceny dla każdego klienta, przy jednoczesnym indywidualnym podejściu  - nie doliczamy dodatkowych opłat osobom mieszkającym powyżej X piętra itp. Obsługujemy zarówno mieszkania, do których możemy dostać się windą, jak i te, do których trzeba wejść po schodach.


Całość transportu zorganizujemy nie tylko profesjonalnie pod względem logistycznym, ale i z poszanowaniem prywatności zamawiającego, jak i komfortu innych lokatorów. Zapewniamy, że usługi przez nas świadczone są wykonywane z pełnym profesjonalizmem, dlatego pozostałe mieszkające w Państwa bloku osoby nie będą narażone na niepotrzebny chaos czy dodatkowe hałasy.


Jesteśmy do dyspozycji klienta – transport mebli czy też AGD można zamówić na praktycznie każdy dzień miesiąca i godzinę – pod warunkiem, że wcześniej ustali się szczegóły z przedstawicielami naszej firmy. Obsługujemy transport mebli zarówno z domów właścicieli indywidualnych, jak i przeprowadzki sklepów z artykułami AGD.


Na co mogą Państwo liczyć wybierając nasze usługi?

* Profesjonalny transport i odpowiednie zabezpieczenie każdego typu mebla

* Przybycie punktualnie w ustalonym wcześniej terminie

* Odpowiednie rozplanowanie logistyczne przedsięwzięcia

* Brak konfliktu z sąsiadami czy współlokatorami, dzięki naszej doświadczonej ekipie

* Możliwość własnego ustalenia warunków transportu


O co prosimy?

W przypadku transportu mebli i artykułów AGD z biura firmowego, prosimy o obecność właściciela bądź odpowiednio uprawnionej osoby. W miarę możliwości prosimy o to, by zapewnić nam miejsce postojowe przed bramą wjazdową/ na parkingu/ na podwórku lub w innym miejscu.

Zadzwoń (7-22): 95 737 60 45