Likwidacja mieszkań i domów

Oferujemy Państwu pomoc w opróżnianiu zajmowanych przez państwa domów i mieszkań, Niezależnie od tego, czy opróżnić potrzebujecie Państwo całe mieszkanie, czy tylko jedno konkretne pomieszczenie, nasza ekipa z przyjemnością podejmie się tego zadania. Jesteśmy jednym z liderów jeśli chodzi o usługi przeprowadzkowe i transportowe w Gorzowie Wielkopolskim i jesteśmy pewni, ze także Państwo będziecie zadowoleni z poziomu naszych usług.


Jeśli posiadacie Państwo dodatkowe mieszkanie, które chcecie wynająć lub sprzedać, ale zależy wam na zachowaniu mebli i innego typu przedmiotów, bądź mieszkanie, które jest tak zagracone, że nie wiadomo „co do czego”, usługi oferowane przez naszą firmę będą dla Państwa najlepszym rozwiązaniem.


Jesteśmy bowiem gotowi podjąć się realizacji niemalże każdego zadania, począwszy od opróżniania małego domku jednorodzinnego po likwidację apartamentu. Posiadamy flotę samochodową zdolną do przewozu każdego towaru, od pianin po łóżka, zgodnie z należytym szacunkiem i profesjonalizmem. Zdajemy sobie sprawę z tego, ze niektóre przedmioty, które nam Państwo powierzycie mogą posiadać olbrzymią wartość sentymentalną, dlatego w razie potrzeby jesteśmy w stanie zaoferować dodatkowe zabezpieczenie.


Jesteśmy firmą elastyczną i chętną do długoterminowej współpracy, jeśli wyrazicie Państwo na to chęć. Posiadamy atrakcyjną cenowo ofertę, w szczególności dla naszych stałych klientów, których doceniamy i  jesteśmy wdzięczni za okazane zaufanie. Ponadto możecie Państwo zamówić nasze usługi także mieszkając poza terenem Gorzowa Wielkopolskiego i okolic – zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.


Na co mogą Państwo liczyć wybierając nasze usługi?


* Szybkie i profesjonalne opróżnienie mieszkania z zalegających przedmiotów

* Szacunek dla przewożonego towaru

* Współpracę w każdym zakresie

* Dodatkowe zabezpieczenia dla każdego typu towaru

* Elastyczność i mobilność

* Obsługę zarówno w Gorzowie Wielkopolskim jak i poza nim.


O co prosimy?

Prosimy, aby w miarę możliwości ograniczyć obecność małych dzieci i hiperaktywnych zwierząt w trakcie opróżniania lokalu. W razie, kiedy do opróżnienia jest kilka pomieszczeń i mają one duże wymiary, prosimy o zapewnienie nam odpowiednio pojemnego miejsca parkingowego na kilka godzin.

Zadzwoń (7-22): 95 737 60 45