Przeprowadzki firm, biur, lokali

Służymy pomocą każdej firmie, która zamierza zmienić lokalizację swojej działalności. Nie pytamy o przyczyny ani nie zadajemy innych zbędnych pytań – nasz zespół jest zawsze gotowy do pracy. Dysponujemy szeroką flotą pojazdów, dzięki której możemy pomóc w przeprowadzce zarówno biur rachunkowych, jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i większych przedsięwzięć, jak np. restauracje czy przychodnie medyczne.


Gwarantujemy, że specjalistyczny sprzęt posiadany przez Państwa przedsiębiorstwo dojedzie na miejsce bezpieczny i w idealnym stanie. Zapewniamy również pełną anonimowość, jeśli chodzi o transport dokumentów poufnych (np. dokumentacji medycznej, czy archiwów urzędowych).


Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu indywidualną wycenę usługi, zależną między innymi od wymiarów biura czy magazynu, rodzaju przewożonego towaru itp. Dokładamy starań, by móc dopasować się do możliwości finansowych naszych klientów.


Na co mogą państwo liczyć wybierając nasze usługi?


* Indywidualne podejście do każdego klienta

* Indywidualną wycenę

* Sprzęt w pełni dopasowany do państwa potrzeb oraz pracownicy wykwalifikowani do przewozu towaru każdego typu.

* Pomoc w zapakowaniu i rozpakowaniu każdego typu towaru, w tym dokumentów poufnych

* Pełną anonimowość i dyskretny transport dokumentów poufnych

* Szybki i profesjonalny dowóz załadunku na wyznaczone miejsce

* Gwarancję bezpieczeństwa towaru – gwarantujemy, że przewożony przez nas towar dotrze na miejsce bezpieczny.


Nadmienić pragniemy, że usługi które świadczymy wykonujemy  przede wszystkim w obrębie miasta Gorzowa Wielkopolskiego i jego okolicach. W razie, gdy zajdzie taka potrzeba, możemy także pomóc w transporcie towaru poza granicami miasta, na terenie województw:  Wielkopolskiego, Łódzkiego, Mazowieckiego. Zapraszamy do kontaktu w celu zrozumienia szczegółów.


O co prosimy?

Aby mieć pewność, że świadczymy usługi w sposób adekwatny do Państwa potrzeb, prosimy aby podczas załadunku i rozładunku towaru obecny był przedstawiciel firmy. Prosimy także upewnić się, że na państwa firmowym parkingu będzie wystarczająco dużo miejsca, tak byśmy mogli profesjonalnie realizować zlecenie. W trakcie przeprowadzki firmy proszę ograniczyć liczbę pracowników, szczególnie w przypadku małych biur.

Zadzwoń (7-22): 95 737 60 45