Opinie

Jesteśmy dumni nie tylko z szerokiej gamy usług, jakie oferujemy, ale także z pozytywnych opinii, jakie wystawili nam dotychczas współpracujący z nami klienci. Oto niektóre z nich, opublikowanych w serwisie Google.

Bardzo polecam usługi tej firmy. Pracownicy byli bardzo sympatyczni i nie przeszkadzał im fakt, że poprosiłam ich o zniesienie dość ciężkich przecież lodówki i kuchenki. Moim zdaniem najlepsza firma transportowa w mieście.”

Przeprowadzka odbyła się szybko i sprawnie, bez jakichkolwiek narzekań. Czterej panowie, których zadaniem było zniesienie pianina z pierwszego piętra wykonali je bez najmniejszych narzekań. Polecam i już wiem, z usług jakiej firmy skorzystam w przyszłości.”


Serdecznie polecam każdej osobie, która poszukuje firmy wywiązującej się z obietnic w sposób terminowy oraz uczciwy. Bardzo kompetentna i miła obsługa, tu po prostu nie ma się do czego przyczepić.”

Polecam! Kilku pracowników firmy było tak miłych, ze oprócz transportu mebli pomogli mi je nawet ponownie skręcić! W dzisiejszych czasach trudno o tak uczynnych ludzi :)”

Polecam bardzo tę firmę! Biorą za godzinę pracy, tak więc im więcej wykona sam klient, tym mniej zapłaci… naprawdę ciekawa i nietypowa oferta, bo stawki i tak mają niskie. Mi tam bardzo spodobał się tego typu układ i z pewnością zapamiętam współpracę z nimi na długo, ale będą to pozytywne wspomnienia!”


Firma bardzo konkretna i efektywna. Bez zbędnych pytań i formalności od razu zabrali się do pracy, czyli zrobili to, czego od nich oczekiwałam. Bardzo uczciwi; na pewien czas musiałam zostawić ich samych w mieszkaniu (by odebrać dziecko z przedszkola) ale i tak nic nie zginęło – co niestety przydarzyło się, gdy kilka lat wcześniej współpracowałam z inną firmą. Poleciłam znajomym, polecam i tutaj.”

Oczywiście, to zaledwie mała kropla w morzu pozytywnych opinii potwierdzających zaufanie, jakim darzą nas klienci – zachęcamy do samodzielnego wyszukania i zapoznania się z innymi; przekonacie się Państwo, że jesteśmy pozytywnie oceniani.

Zadzwoń (7-22): 95 737 60 45