Przeprowadzki mieszkań i domów

Jesteśmy w stanie zaproponować państwu szybką i profesjonalną pomoc w zakresie przeprowadzki państwa mieszkań i domów jednorodzinnych. Naszą usługę mogą państwo w pełni dopasować do indywidualnych potrzeb i możliwości, a także samodzielnie ustalić ramy czasowe, kiedy to pod Państwa drzwi podjedzie samochód transportowy naszej firmy.


Jesteśmy firmą, która przede wszystkim  ceni sobie dobrą współpracę z klientem. W naszej branży mamy solidne doświadczenie, poparte pozytywnymi opiniami osób, z  którymi dotychczas współpracowaliśmy. Zapewniamy w pełni bezpieczny transport i dopełnienie wszelakich formalności logistycznych. Obsługujemy również kamienice, bez względu na to, czy znajdują się w nich windy. 


Na co mogą Państwo liczyć wybierając nasze usługi? 


* Punktualny przyjazd ekipy transportowej i przeprowadzkowej
* Pomoc w zniesieniu i wniesieniu, załadunku i rozładunku towaru

* Wypożyczenie kartonów i innych elementów niezbędnych do spakowania towaru

* Możliwość przewozu mebli, łóżek itd.

* Poszanowanie przedmiotów klienta – gdy wypakujemy towar w miejscu docelowym gwarantujemy, że będzie on w takim samym stanie, jak przy wyjeździe.

* Dopasowanie zabezpieczeń i floty samochodowej do typu przewożonego towaru

* Możliwość wpływu na proces przeprowadzki

* Profesjonalną obsługę i pomoc techniczną


Informujemy, że możliwe jest także wynajęcie samochodu jedynie z kierowcą lub zatrudnienie nas tylko i wyłącznie do określonej czynności, np. zniesienia ciężkiego towaru.


O co prosimy?

Przeprowadzka domu czy też mieszkania nie jest procesem, który zajmuje tylko kilka chwil. Prosimy, aby w dniu, w którym mamy podjąć się realizacji zlecenia zapewnić naszej ekipie odpowiednie miejsce do zaparkowania pojazdu. Konieczne jest także, aby zamawiający (bądź osoba upoważniona) byli obecni podczas przeprowadzki, przynajmniej w trakcie załadunku i wyładunku towarów. Z uwagi na napięty grafik prosimy o dokładne przemyślenie terminu przeprowadzki – zanim zamówią Państwo usługi naszej firmy, dobrze jest postarać się o urlop na żądanie w miejscu zatrudnienia, tak by nie trzeba było nagle odwoływać zlecenia.

Zadzwoń (7-22): 95 737 60 45