Kontakt

Przeprowadzki Gorzów Wielkopolski
Młyńska 1/31
66-400 Gorzów Wielkopolski
Telefon: 95 737 60 45

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która w niedługim czasie od założenia stała się już liderem rynku jeśli chodzi o przeprowadzki na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Naszym atutem jest prawdopodobnie odpowiednie podejście do osób zamawiających nasze usługi – dla nas nie są oni przede wszystkim klientami, lecz ludźmi, którzy potrzebują pomocy. Nasza firma z kolei została założona przez pasjonatów transportu, dlatego też tak profesjonalnie realizujemy każde złożone u nas zamówienie.

Gdzie działamy?

Działamy przede wszystkim na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, lecz w razie potrzeby usługi nasze realizujemy też  poza granicami miasta. Mamy możliwość realizowania zamówień na terenie trzech województw: Wielkopolskiego, Mazowieckiego oraz Łódzkiego, dzięki rozbudowanej flocie i sieci punktów partnerskich. Ponieważ stale dążymy do rozwoju, zakładamy, że już wkrótce realizować będziemy mogli zamówienia złożone także przez mieszkańców innych województw.

Z czego jesteśmy dumni?

Naszą dumą jest jednak przede wszystkim zespół pracowników, z których każdy jest w pełni oddany pracy i klientowi. Zatrudnione przez nad osoby są wyjątkowo kompetentne, uczciwe oraz nastawione przyjaźnie do każdego klienta, rozumiejące jego potrzeby. Oprócz transportu i załadunku towarów – pomożemy, doradzimy, rozbawimy. To przede wszystkim dlatego opinie o naszej firmie są tak pozytywne.

Posiadamy szeroką gamę usług związanych z transportem i przeprowadzkami, którą zamierzamy wciąż rozwijać. Już teraz nasi klienci mogą zamówić u nas usługi specjalistyczne, takie jak np. transport i wniesienie do domu pianina, fortepianu czy innego podobnego instrumentu. Pomagamy też przy likwidacji pomieszczeń i utylizacji niechcianych mebli i akcesoriów AGD.

Co oferujemy?

Kolejną cechą, którą staramy się pielęgnować jest elastyczność – to klient decyduje o tym, kiedy potrzebuje pomocy w przeprowadzce, a my jako firma – o ile nie mamy już zajętego danego terminu – dostosowujemy się do jego potrzeb. Usługi, jakie świadczymy wyceniamy indywidualnie, by zapewnić każdemu klientowi możliwie jak najbardziej sprawiedliwe potraktowanie.

Korzystając z naszych usług zapewniają sobie Państwo nie tylko zwykły transport towaru, ale kontakt ze znakomitymi specjalistami a przede wszystkim wspaniałymi ludźmi.

Zadzwoń (7-22): 95 737 60 45