Utylizacja i inne

Wybierając z naszego katalogu ofert tę opcję, zyskają Państwo usługę polegającą na odbiorze od Państwa, a następnie pomocy w utylizacji lub przewiezieniu do odpowiedniego punktu utylizacyjnego niepotrzebnych przedmiotów i innych odpadów.


Jeśli szykują się Państwo do remontu i planują wymienić meble, dywany, akcesoria RTV bądź AGD na nowsze, zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas usługami. Gwarantujemy szybki odbiór odpadów i odpowiednią ich utylizację. Dzięki naszemu zespołowi pracowników, nie będą już musieli się państwo niepokoić o konieczność samodzielnego zniesienia szafki czy kuchenki po schodach i późniejszego ich zniszczenia. Nasza ekipa zniesie niepotrzebne przedmioty samodzielnie, a następnie załaduje je do odpowiednich pojazdów.


Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Dzięki współpracy z nami proces pozbywania się odpadów stanie się o wiele prostszy i szybszy. Ponieważ jesteśmy zdania, że troska o środowisko naturalne jest obowiązkiem każdego człowieka zapewniamy, że niepotrzebne Państwu przedmioty trafią tylko i wyłącznie do certyfikowanych i odpowiednich dla swojego typu placówek (a nie np. na dzikie wysypisko) i zutylizowane zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.


Ponieważ naszym głównym celem jest świadczenie usług najlepszej jakości w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach informujemy, że istnieje możliwość nadzorowania transportu niepotrzebnych Państwu rzeczy. Zapraszamy także do kontaktu osoby mieszkające poza Gorzowem Wielkopolskim i jego najbliższymi okolicami – jesteśmy w stanie na życzenie świadczyć usługę utylizacji także mieszkańcom województw Wielkopolskiego, Mazowieckiego i Łódzkiego.


Na co mogą Państwo liczyć wybierając nasze usługi?


* Gwarantujemy szybką realizację zlecenia

* Utylizacja w odpowiedni sposób, w certyfikowanych punktach

* Możliwość samodzielnego wyboru terminu realizacji zamówienia

* Zniesienie niepotrzebnych mebli i produktów AGD.

* Odpowiednie zabezpieczenie przedmiotów.


O co prosimy?

W miarę możliwości, prosimy odpowiednio pogrupować mniejsze przedmioty – ułatwi to nam przydzielenie ich do odpowiednich zakładów utylizacyjnych. Jesteśmy w stanie dostarczyć niezbędne kartony. Prosimy także, aby na czas załadunku przedmiotów umożliwić nam dojazd i zaparkowanie pojazdów przed posesją/placówką firmy.

Zadzwoń (7-22): 95 737 60 45